10.11.2018 CACIB KIELCE

Sędzia / judge : Magdalena Musiał
PSY
Klasa młodzieży / junior class
1739 CZEKAN znad Wolbórki – ndo
1740 DOBOSZ Gończy Czart – nb
1741 DUBELT Gończy Czart – dosk, II
1742 TANGO Chcę Więcej – dosk, lok 1, ZwMł, NJwR
Klasa pośrednia / intermediate class
1743 BARON Jastkowwski Gon – lok 3
1744 GRANDEL INWY Odszukać Wiatr – dosk, lok 1, CWC, res. CACIB
1745 SZATAN z Rogu Trzech Książąt – lok 2
Klasa otwarta / open class
1746 ATOM Na Czaenego Zwierza – oc. bdb, lok 2
1747 CEKIN Leśny Amok – nb
1748 PIRAT z Księżycowej Zagrody – oc. bdb, lok 1
Klasa użytkowa / working class
1749 CHARON Mroczne Bractwo – dosk, lok 1, CWC, Najlepszy Pies Użytkowy w Rasie
Klasa championów / champion class
1750 DIUK z Pogranicza Borów Iłżeckich – oc. dosk, lok 3
1751 EKSCES BEHU Odszukać Wiatr – nb
1752 FERDYNAND WIELKI El Halem – dosk, lok 1, CWC, CACIB, BOB, II Bis Ras Polskich, I BOG
1753 PREDO Leśne Nienasycenie – oc. dosk, lok 2
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt / baby class
1754 EPOIS Sfora Berdysza – oc. wo., lok 1, NMłSzwR
1755 KADIRA z Sokołowskiej Ziemi – oc. wo., lok 2
Klasa młodzieży
1756 GINGER INWY Odszukać Wiatr – nb
1757 ROZA Górski Trop – oc. dosk, lok 1, ZwMł
Klasa pośrednia / intermediate
1758 LIBRA z Wawerskich Łąk – dosk, lok 1, CWC
1759 ULINKA El Halem – dosk, lok 2
Klasa otwarta / open class
1760 BURE z Sokołowskiej Ziemi – oc. dosk, lok 4
1761 CEDRA Kolonia Bażyńska – oc. bdb
1762 FLORENTYNKA El Halem – nb
1763 GILZA z Leżajskiej Ziemi – nb
1764 KUFA z Krainy Łowów – oc. dosk, lok 3
1765 LENA spod Wilczego Krza – nb
1766 MOKKA Smogorzewska Zagroda – nb
1767 TRAJKOTKA Psia Awangarda – oc. dosk, lok 2
1768 UZURPACJA El Halem – dosk, lok 1, CWC
1769 ZETKA z Nadnarwiańskich Mgieł – nb
Klasa użytkowa / working class
1770 ALISA Nunarak – dosk, lok 1, CWC, CACIB, BOS
Klasa championów / champion class
1771 KLARA Kłusująca Sfora – dosk, lok 1, CWC
1772 SOOKI z Willi pod Sosnami – dosk, lok 2
Klasa weteranów / veteran class
1773 HARFA Herbu Węszynos – dosk, lok 1, NWwR

Komentarze są wyłączone.