13.04.2019 2 x CAC Grudziądz

sędzia : Lilianna Bachurzewska
klasa młodszych szczeniąt / minor puppy class
763 MEFIR Passio Gedania – oc. wo, lok 1, NMSzwR
klasa młodzieży / junior class
764 FENRIR Mroczne Bractwo FCI -oc. bdb, lok 3
765 HASAN Kolonia Bażyńska – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł
766 RAS z Pradoliny Bzury – oc. dosk, lok 2
klasa pośrednia / Intermediate class
767 KASZMIR Władcy Kniei – oc. dosk, lok 1
klasa otwarta / open class
768 CARGO Zacisze Huberta –
769 KAIR Władcy Kniei – oc. dosk, lok 2
770 RED BULL Gończy Mazurski Jazgot – ndo
771 TYMON na Otoku oc. dosk, lok 1
klasa użytkowa / working class
772 CHARON Mroczne Bractwo FCI – oc. dosk, lok 1, CWC
773 OSKAR Zimny Trop – oc. dosk, lok 2
klasa championów / champion class
774 UŁAN El-Halem – oc. dosk, lok 1, CWC, NDPwR, BOB
klasa weteranów / veteran class
775 PAGO El-Halem – oc. dosk, lok 2
776 SOKÓŁ El-Halem – oc. dosk, lok 1, NWwR
SUKI
klasa młodszych szczeniąt / minor puppy class
777 Passio Gedania MEKANIKA URU – oc. wo., lok 2
778 Passio Gedania MIA MAGNUM – oc. wo, lok 1
klasa młodzieży / junior class
779 EPOIS Sfora Berdysza – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł, NJwR
780 FREJA Mroczne Bractwo FCI – oc. dosk, lok 2
781 HAWANA Kolonia Bażyńska – oc. bdb, lok 4
782 RITA z Pradoliny Bzury – oc. dosk, lok 3
783 URSA z Rogu Trzech Książąt – oc. bdb
klasa pośrednia / intermediate class
784 COLLIE Leśny Diament – oc. bdb, lok 3
785 GORYCZKA INWY Odszukać Wiatr – oc. dosk, lok 1, CWC
786 MELISA z Tuliszkowych Sadów –
787 NORA Park Welski – oc. dosk, lok 2
klasa otwarta / open class
788 TORA Leśny Gwar – oc. dosk, lok 1
klasa użytkowa / working class
789 CUKRA Gończy Czart – oc. dosk, lok 1, CWC, NDSwR, BOS

WYSTAWA POPOŁUDNIOWA
sędzia : Maria Bruska
PSY
klasa młodszych szczeniąt / minor puppy class
681 MEFIR Passio Gedania
klasa młodzieży / junior class
682 FENRIR Mroczne Bractwo FCI – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł
683 HASAN Kolonia Bażyńska
684 RAS z Pradoliny Bzury
klasa pośrednia / Intermediate class
685 KASZMIR Władcy Kniei
klasa otwarta / open class
686 CARGO Zacisze Huberta
687 KAIR Władcy Kniei
688 TYMON na Otoku
klasa użytkowa / working class
689 CHARON Mroczne Bractwo FCI
690 OSKAR Zimny Trop
klasa championów / champion class
691 UŁAN El-Halem – oc. dosk, lok 1, CWC, NDPwR, BOB
klasa weteranów / veteran class
692 PAGO El-Halem
693 SOKÓŁ El-Halem – oc. dosk, lok 1, NWwR
SUKI
klasa młodszych szczeniąt / minor puppy class
694 Passio Gedania MEKANIKA URU
695 Passio Gedania MIA MAGNUM
klasa młodzieży / junior class
696 EPOIS Sfora Berdysza – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł, NJwR, BOS
697 FREJA Mroczne Bractwo FCI
698 HAWANA Kolonia Bażyńska
699 RITA z Pradoliny Bzury
700 URSA z Rogu Trzech Książąt
klasa pośrednia / intermediate class
701 COLLIE Leśny Diament – oc. dosk, lok 1
702 GORYCZKA INWY Odszukać Wiatr – oc. dosk, lok 2
klasa otwarta / open class
703 FLORENTYNKA El-Halem – lok 1
704 MELISA z Tuliszkowych Sadów – lok 3
705 TORA Leśny Gwar – lok 2
klasa użytkowa / working class
706 CUKRA Gończy Czart – oc. dosk, lok 1, CWC, NDSwR

Komentarze są wyłączone.