13 – 14.07.2019 2 x CAC GDYNIA

dzień 1

sędzia : Małgorzatz Wieremiejczyk-Wierzchowska

PSY

klasa młodzieży

80 FENRIR Mroczne Bractwo – oc. dosk, lok 1 Zw.Mł

klasa pośrednia

81 GAJOWY Gończa Radość – oc. dosk, lok 1, CWC

klasa otwarta

82 SAUER z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 1, CWC, NDPwR, BOB, II BOG

klasa użytkowa

83 FERDYNAND WIELKI El-Halem – nb

84 NAZIR z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 1, CWC, Najlepszy Pies Użytkowy, II Bis Psów Użytkowych

SUKI

klasa szczeniąt

85 Passio Gedania MIA MAGNUM – oc. wo, lok 1, NSZwR, III BIS Szczeniąt

86 ZOE Gończa Pogoń – oc. wo., lok 2

klasa młodzieży

87 FREJA Mroczne Bractwo – oc. dosk, lok 4

88 FUZJA Złoty Otok – oc. dosk

89 GABI Leśna Muza – oc. dosk, lok 2

90 URSA z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł, NJwR

91 WEGA Pomianowski Trop – oc. dosk, lok 3

klasa pośrednia

92 DORA z Garbu Księżej Góry – oc. dosk, lok 1, CWC

klasa otwarta

93 BAFI z Garbu Księżej Góry – oc. dosk, lok 2

94 CZIKA Leśny Diament – oc. dosk, lok 1,  CWC

klasa championów

95 CUKRA Gończy Czart – oc. dosk, lok 2

96 GORYCZKA INWY Odszukać Wiatr – oc. dosk, lok 1, CWC, NDSwR, BOS

dzień 2

sędzia : Bogusława Patrzykont

PSY

klasa młodzieży

529 FENRIR Mroczne Bractwo – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł

klasa pośrednia

530 GAJOWY Gończa Radość – oc. dosk, lok 1, CWC

klasa otwarta

531 GROM Gończa Radość – oc. dosk, lok 1, CWC, NDPwR, BOS

532 SAUER z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 2

klasa użytkowa

533 NAZIR z Rogu Trzech Książąt – oc.dosk, lok 1, CWC, III Bis Psów Użytkowych

SUKI

klasa szczeniąt

534 Passio Gedania MIA MAGNUM – oc. wo, lok 1, NSZwR

535 ZOE Gończa Pogoń – oc. wo., lok 2

klasa młodzieży

536 FREJA Mroczne Bractwo – oc. dosk, lok 3

537 FUZJA Złoty Otok – oc. dosk

538 GABI Leśna Muza – oc. dosk, lok 4

539 ORIS Leśny Amok – oc. dosk, lok 2

540 URSA z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk

541 WEGA Pomianowski Trop – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł, NJwR

klasa pośrednia

542 DORA z Garbu Księżej Góry – oc. dosk, CWC

klasa otwarta

543 ALWA Szlachecka Holi – oc. dosk, lok 2

544 BAFI z Garbu Księżej Góry – oc. dosk, lok 1, CWC

klasa championów

545 CUKRA Gończy Czart – oc. dosk, lok 1, CWC, NDSwR, BOB

546 GORYCZKA INWY Odszukać Wiatr – oc. dosk, lok 2

 

Komentarze są wyłączone.