16.12.2018 CACIB LUBLIN

Sędzia/Judge: Dorota Witkowska (PL)

Psy – Males

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class

1470 Bimber Sfora Telimeny – oc. wo., lok 1, NMłSzwR

Klasa szczeniąt / Puppy Class

1471 AMANT Sfora Micza (FCI) – nb

Klasa młodzieży / Junior Class

1472 BARDYZAN Sfora Berdysza – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł

Klasa pośrednia / Intermediate Class

1473 BARON Jastkowski Gon (FCI) – oc. dosk, lok 1, CWC, CACIB, BOs

1474 SZATAN z Rogu Trzech Książąt – nb

Klasa otwarta / Open Class

1475 GORDON RAMSEY Victory – oc. bdb

1476 PIRAT z Księżycowej Zagrody – oc. dosk, lok 1, CWC

Klasa championów / Champion Class

1477 DRYLING BEBR Odszukać Wiatr (FCI) – oc. dosk, lok 1, CWC, res. CACIB

1478 EKSCES BEHU Odszukać Wiatr – nb

1479 FERDYNAND WIELKI El-Halem – nb

1480 PREDO Leśne Nienasycenie – nb

Suki – Females

Klasa szczeniąt / Puppy Class

1481 Azja Sfora Micza (FCI) – oc. wo., lok 1, NSzwR

1482 KAJA z Sokołowskiej Ziemi – oc. wo, lok 2

Klasa młodzieży / Junior Class

1483 DUMKA Gończy Czart FCI – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł, NJwR

Klasa pośrednia / Intermediate Class

1484 BAJKA Kolonia Bażyńska – oc. dosk, lok 3

1485 BROWNEE Jastkowski Gon – oc. dosk, lok 2

1486 GERDA Poleska Kraina – oc. dosk, lok 1

1487 Lira Kłusująca Sfora – nb

1488 STRZYGA z Rogu Trzech Książąt – nb

Klasa otwarta / Open Class

1489 ALBA Majdańska Ostoja – oc. dosk

1490 DAFRA z Sokołowskiej Ziemi (FCI) – oc. dosk, lok 2

1491 GAJA Władcy Kniei – oc. dosk, lok 4

1492 GONITWA INWY Odszukać Wiatr (FCI) – oc. dosk, lok 1, CWC

1493 KUFA z Krainy Łowów (FCI) – oc. dosk

1494 Mega z Krainy Łowów – oc. dosk

1495 TYRKA Psia Awangarda – oc. dosk, lok 3

Klasa użytkowa / Working Class

1496 Adrenalina Mawroneiro – oc. dosk, lok 1, CWC, res. CACIB

1497 POGODNA Z Rogu Trzech Książąt – nb

Klasa championów / Champion Class

1498 INKA Kłusująca Sfora – oc. dosk, lok 1, CWC, CACIB, BOB, $ BIS RP

1499 KLARA Kłusująca Sfora – nb

1500 LOFTKA z Rogu Trzech Książąt – nb

Komentarze są wyłączone.