11.05.2019 CACIB ŁÓDŹ

Sędzia/Judge: Marian Paweł Bocianowski (PL)
Psy – Males
Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
1963 MEFIR Passio Gedania FCI – wo, lok 1
Klasa szczeniąt / Puppy Class
1964 ŁOWIEC Kłusująca Sfora – wo, lok 1
Klasa młodzieży / Junior Class
1965 AMANT Sfora Micza (FCI) – nb
1966 Bimber Sfora Telimeny – oc. dosk, lok 3
1967 DUBLET Gończy Czart FCI – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł, NJwR
1968 HASAN Kolonia Bażyńska – nb
1969 Hejnał Bewy Odszukać Wiatr – oc. bdb
1970 L-PACO Władcy Kniei (FCI) – oc. bdb, lok 4
1971 Tomir z Rogu Trzech Książąt (FCI) – oc. dosk, lok 2
Klasa pośrednia / Intermediate Class
1972 GAJOWY Gończa Radość (FCI) – oc. dosk, lok 1, CWC

1973 KAIR Władcy Kniei – oc. bdb, lok 3
1974 ŻUBRZYK EL-Halem – oc. dosk, lok 2
Klasa otwarta / Open Class
1975 Cyngiel Biebrzańska Ostoja FCI oc. bdb
1976 CZEKAN znad Wolbórki – oc. bdb
1977 Czuch Gończy spod Ślęży – oc. db
1978 DIZEL ze Strzeleckiego Gaju – oc. dosk, lok 1, CWC, res. CACIB
1979 El Din Dina – oc. dosk, lok 3
1980 KASZMIR Władcy Kniei – oc. dosk, lok 2
1981 OZI Z Ognistej Zagrody – oc. dosk, lok 4
1982 URWIS El-Halem, czarne podpalane – oc. dosk
Klasa użytkowa / Working Class
1983 ETER BEHU Odszukać Wiatr (FCI) – oc. dosk, lok 1, CWC, Najlepszu Pies Użytkowy
1984 OSKAR Zimny Trop (FCI) – oc. bdb, lok 3
1985 ROCKY Górski Trop (FCI) – oc. dosk, lok 2
Klasa championów / Champion Class
1986 CREDO Din Dina (FCI) – oc. dosk, lok 2
1987 FERDYNAND WIELKI El-Halem – oc. dosk, lok 1, CWC, CACIB, BOB
Suki – Females
Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
1988 Passio Gedania MIA MAGNUM – wo, lok 2
1989 ZOE Gończa Pogoń (FCI) – wo, lok 1, NMSzwR
Klasa szczeniąt / Puppy Class
1990 FUZJA Złoty Otok (FCI) – nb
1991 GABI Leśna Muza – wo, lok 3
1992 ŁEMKA Kłusująca Sfora – wo, lok 2
1993 WEGA Pomianowski Trop – wo, lok 1, NSZwR
Klasa młodzieży / Junior Class
1994 Azja Sfora Micza (FCI) – oc. dosk, lok 3
1995 BABA JAGA El-Halem – oc. dosk, lok 2
1996 DŻINA znad Wolbórki – oc. db
1997 EPOIS Sfora Berdysza (FCI) – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł
1998 KLEMENTYNKA El-Halem – oc. bdb
1999 SARA Zimny Trop – oc. bdb, lok 4
Klasa pośrednia / Intermediate Class
2000 Alwa Szlachecka Holi – oc. bdb, lok 2
2001 ASTORIA Piastowy Gon – oc. bdb, lok 3
2002 BARDA Sfora Berdysza – oc. dosk, lok 1, CWC, res. CACIB
2003 DUMKA Gończy Czart FCI – nb
2004 ORA ze Starego Boru – oc. bdb, lok 4
2005 Whitney Herbska Zgraja (FCI) – nb
Klasa otwarta / Open Class
2006 TORA Leśny Gwar FCI – oc. db
2007 TRADYCJA Sfora Telimeny FCI – oc. dosk, lok 1, CWC
Klasa użytkowa / Working Class
2008 CUKRA Gończy Czart – oc. dosk, lok 2
2009 REBELIA z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 1, CWC
Klasa championów / Champion Class
2010 KLARA Kłusująca Sfora – oc. dosk, lok 2
2011 OKSZA z Rogu Trzech Książąt (FCI) – oc. dosk, lok 1, CACIB

Komentarze są wyłączone.