2 x CAC RADOM

Sędzia/Judge: Iwona Łuczak (PL)

Psy – Males

Klasa szczeniąt / Puppy Class

556 ŁOWIEC Kłusująca Sfora – nieobecny

Klasa młodzieży / Junior Class

557 AMANT Sfora Micza (FCI) – lok 2

558 HASAN Kolonia Bażyńska – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł

Klasa pośrednia / Intermediate Class

559 BARON Jastkowski Gon (FCI) – oc. dosk, lok 1, CWC

560 Drako z Beskidzkich Wysp – lok 2

561 SZATAN z Rogu Trzech Książąt – lok 3

Klasa użytkowa / Working Class

562 FERDYNAND WIELKI El-Halem – oc. dosk, lok 1, CWC, NDPwR, BOB, II BOG, I BIS Ras Polskich , II Bis Psów Użytkowych

Klasa championów / Champion Class

563 EKSCES BEHU Odszukać Wiatr – nieobecny

564 PREDO Leśne Nienasycenie – oc. dosk, lok 1, CWC

Suki – Females

Klasa szczeniąt / Puppy Class

565 DŻINA znad Wolbórki – nieobecna

Klasa młodzieży / Junior Class

566 BABA JAGA El-Halem – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł, NJwR

Klasa pośrednia / Intermediate Class

567 ARA Jasny Dołek FCI

568 Aria z Grabkowej Łąki – oc. dosk, lok 1, CWC, NDSwR

569 GAWĘDA O ŁOWACH INWY Odszukać Wiatr

570 KOLBA Władcy Knieji
Klasa otwarta / Open Class

571 CEDRA Kolonia Bażyńska

572 ŁAPA Smogorzewska Zagroda – oc. dosk, lok 1, CWC

573 MOKKA Smogorzewska Zagroda

574 TYRKA Psia Awangarda

Klasa championów / Champion Class

575 HERA z Krainy Łowów – oc. dosk, lok 1, CWC

 

Sędzia/Judge: Lenka Frncova (CZ)

Psy – Males

Klasa szczeniąt / Puppy Class

65 ŁOWIEC Kłusująca Sfora – nieobecny

Klasa młodzieży / Junior Class

66 AMANT Sfora Micza (FCI) – oc. bdb, lok 4

67 HASAN Kolonia Bażyńska – oc. dosk, lok 2

68 Tomir z Rogu Trzech Książąt (FCI) – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł

69 Turkus z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 3

Klasa pośrednia / Intermediate Class

70 BARON Jastkowski Gon (FCI) – nieobecny

71 SZATAN z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 1, CWC

Klasa użytkowa / Working Class

72 Drako z Beskidzkich Wysp – oc. dosk, lok 2

73 FERDYNAND WIELKI El-Halem – oc. dosk, lok 1, CWC, NDPwR, BOB, III BOG, IV BIS Psów Użytkowych

Klasa championów / Champion Class

74 EKSCES BEHU Odszukać Wiatr – oc. dosk, lok 2

75 PREDO Leśne Nienasycenie – oc. dosk, lok 1, CWC

Suki – Females

Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class

76 GABI Leśna Muza nieobecna

Klasa szczeniąt / Puppy Class

77 WEGA Pomianowski Trop – oc. wo., lok 1, NszwR

Klasa młodzieży / Junior Class

78 BABA JAGA El-Halem – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł, NJwR, BOS, I Best in Show Junior

Klasa pośrednia / Intermediate Class

79 ARA Jasny Dołek FCI – oc. dosk, lok 3

80 Aria z Grabkowej Łąki – oc. dosk, lok 1, CWC, NDSwR

81 GAWĘDA O ŁOWACH INWY Odszukać Wiatr – oc. bdb, lok 4

82 GONITWA INWY Odszukać Wiatr (FCI) – oc. dosk, lok 2

83 KOLBA Władcy Knieji – oc. bdb

Klasa otwarta / Open Class

84 TYRKA Psia Awangarda, czekoladowe podpalane – oc. bdb

Komentarze są wyłączone.