20 – 21.07.2019 CAC i CACIB Konopiska

dzień 1 CAC Psów Myśliwskich

sędzia : Andrzej Brabletz

PSY

klasa szczeniąt

115 MEFIR Passio Gedania – oc.wo, lok 1, NSZwR

klasa młodzieży

116 BMBER Sfora Telimeny – oc. dosk, lok 4

117 CEZAR – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł

118 GROT z Beskidzkiego Matecznika – ??

119 MORIS z Przeprośnej Górki – oc. dosk, lok 3

120 UNRUG z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 2

klasa pośrednia

121 DUBLET Gończy Czart – oc. dosk, lok 1, CWC

122 TORRO z Rogu Trzech Książąt – lok 2

klasa otwarta

123 FRYC ETAR Odszukać Wiatr – oc. dosk, lok 1, CWC

124 RASTIN z Przeprośnej Górki – lok 2

klasa użytkowa

125 DRYLING BEBR Odszukać Wiatr – oc. dosk, lok 1, CWC

126 PIRAT Cicha Sfora – nb

klasa championów

127 EKSCES BEHU Odszukać Wiatr – oc. dosk, lok 1, CWC, NDPwR, BOS

SUKI

klasa młodzieży

128 BERA Wrzosowa Ostoja – oc. dosk, lok 3

129 BERETTA Sfora Telimeny – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł, NJwR

130 GABI Leśna Muza –

131 WEGA Pomianowski Trop – oc. dosk, lok 2

klasa otwarta

132 LIBRA z Wawerskich Łąk

133 WHITNEY Herbska Zgraja

klasa championów

134 POGODNA z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 1, CWC, NDSwR, BOB, I BOG, IV BIS

 

CACIB DZIEŃ 2

sędzia : Maciej Lipiec

PSY

klasa szczeniąt

1441 MEFIR Passio Gedania – oc.wo, lok 1, NSZwR, IV BIS Szczeniąt

klasa młodzieży

1442 BIMBER Sfora Telimeny – oc. dosk, lok 2

1443 UNRUG z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł, NJwR

klasa pośrednia

1444 TORRO z Rogu Trzech Książąt – lok 1, CWC

klasa otwarta

1445 BORN Chmielna Zagroda – oc, dosk, lok 3

1446 CARGO Zacisze Huberta – oc. dosk, lok 2

1447 CZEKAN znad Wolburki – oc. dosk, lok 1, CWC

1448 RASTIN z Przeprośnej Górki – nb

klasa użytkowa

1449 FRYC ETAR Odszukać Wiatr – oc. dosk, lok 2

1450 PREDO Leśne Nienasycenie – oc. dosk, lok 1, CWC, NUwR

klasa championów

1451 EKSCES BEHU Odszukać Wiatr – oc. dosk, lok 1, CWC, NDPwR, CACIB, BOB, I BIS Ras Polskich, I BOG, II Best in Show

1452 SZATAN z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 2, res. CACIB

1453 SZEPTUN z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 3

klasa weteranów

1454 GRAMMEN Kłusująca Sfora – oc. dosk, lok 1, NWwR

SUKI

klasa młodzieży

1455 AZJA Sfora Micza – oc. dosk, lok 4

1456 BERA Wrzosowa Ostoja – oc. dosk, lok 2

1457 GABI Leśna Muza – oc. dosk, lok 3

1458 WEGA Pomianowski Trop – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł

klasa pośrednia

1459 IGA Gwarant Klub – oc. dosk, lok 1, CWC

klasa otwarta

1460 LIBRA z Wawerskich Łąk – oc. dosk, lok 1, CWC

1461 VUZJA El-Halem – oc. dosk, lok 2

1462 WHITNEY Herbska Zgraja – oc. dosk, lok 3

klasa championów

1463 HERA – oc. dosk, lok 2, res. CACIB

1464 KLARA Kłusująca Sfora – oc. dosk, lok 1, CWC, CACIB, BOS

 

CACIB DZIEŃ 2

 

 

 

 

Komentarze są wyłączone.