2006 wyniki klubówki

PSY:

Klasa młodzieży
131. BUKER Prima Goniec – brak danych, ?
132. CZETNIK Cnotliwy Nos – brak danych, ?
133. HAŃCZA Reflatus – brak danych, ?
134. HULTAJ Wilczy Pazur – brak danych, ?
135. ŁAZIK Goniec Pomorski – brak danych, ?
136. MAJAK Sfora Grzymały – brak danych, ?
137. SEKRET Kłusująca Sfora – brak danych, ?
138. SZERYF Rumcajsowe Obejście – brak danych, ?
Klasa pośrednia
139. SONET Herbu Odyniec – brak danych, ?
Klasa otwarta
140. AKORD Cnotliwy Nos – brak danych, ?
141. CZAR Domini Canes – brak danych, ?
142. GIEWONT z Beskidzkiego Matecznika – brak danych, ?
143. OPUS Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC
Klasa użytkowa
144. MAJOR Ziębowe Wzgórze – brak danych, ?
145. PAR FORCE Kłusująca Sfora – brak danych, ?
146. TROP od Gajowego Maruchy – brak danych, ?
147. AMBER z Doliny Bystrej – brak danych, ?
148. BOROWY Herbu Węszynos – brak danych, ?
149. IRON Goniec Pomorski – brak danych, ?
150. MAUR Kłusująca Sfora – brak danych, ?
151. NEMROD Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC, Najlepszy Dorosły Pies, Zwycięzca Klubu

SUKI:

Klasa baby
152. BORA Piękna Wieś –
153. DRAKA Herbu Węszynos –
154. ŁÓDKA BOLLS ze Studenckiej Biedy –
155. ROSA z Beskidzkiego Matecznika –
Klasa młodzieży
156. BOJKA Wilczy Pazur –
157. HAJKA Wilczy Pazur – lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca Młodzieży, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
158. KANIA Olfactus –
159. KNIEJA Olfactus –
160. KRASKA Olfactus –
Klasa pośrednia
161. ALFA Cnotliwy Nos –
162. GAWRA z Beskidzkiego Matecznika –
163. SALWA Herbu Odyniec –
164. SAMBA Kłusująca Sfora –
Klasa otwarta
165. GWARNA z Beskidzkiego Matecznika –
166. ISKRA Trzy Potoczki –
167. JUKA Jednorożec –
168. ŁATKA Sfora Grzymały –
169. ŁEZKA Sfora Grzymały –
171. PSOTA Kłusująca Sfora – lokata III, dosk
172. SZABLA Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, BOB, Zwycięzca Klubu
173. TURÓWKA Sirius –
Klasa użytkowa
174. ŁOZA Sfora Grzymały – dosk
175. MAGARA Rumcajsowe Obejście – dosk
176. ZONA Rumcajsowe Obejście – lokata III, dosk
Klasa championów
177. MAGA Śpiewna Zgraja –
178. REA Hulaj Dusza –
Klasa weteranów
179. AKCJA Goniec Pomorski –

 

Konkurencje hodowlane

Sędzia:

 

Najlepsza Para Hodowlana
1. SZABLA Kłusująca Sfora i NEMROD Kłusująca Sfora
Najlepszy Reproduktor
1. NELSON Rumcajsowe Obejście

Komentarze są wyłączone.