2008 wyniki klubówki

VIII Klubowa Wystawa Ogarów i Gończych Polskich
Białystok , 30.08.2008
Sędzia: Borkowski Tomasz

PSY:

Klasa baby
1. FINAŁ Herbu Węszynos – lokata II, wo
2. RABAN z Huculskiej Łąki – lokata I, wo
3. RAPTUS z Huculskiej Łąki – lokata III, wo
Klasa szczeniąt
4. BRYLANT Kłusująca Sfora – lokata I, wo
Klasa młodzieży
5. HULTAJ Cnotliwy Nos – lokata II, dosk
6. NABÓJ Goniec Pomorski – nb
7. NEMROD Goniec Pomorski – lokata I, dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
Klasa pośrednia
8. BÓR z Elklandu – dyskw
9. DROKS z Huculskiej Łąki – lokata I, dosk, CWC
10. EMIR Cnotliwy Nos – lokata II, dosk
Klasa otwarta
11. BEJ Czas na Łowy – nb
12. CZAR Domini Canes – lokata IV, dosk
13. DUNAJ z Huculskiej Łąki – lokata III, dosk
14. FIGO Rumcajsowe Obejście – nb
15. ŁAPAJ Inny Świat – nb
16. NERO NN – lokata I, dosk, CWC
17. OTOK Sfora Grzymały – nb
18. PAMIR Zimowle – nb
19. ULISES Kłusująca Sfora – lokata II, dosk
Klasa użytkowa
20. APIS Prima Goniec – lokata IV, bdb
21. BUKER Prima Goniec – lokata III, bdb
22. CWAŁ Olfactus – lokata II, dosk
23. CZEKAN Cnotliwy Nos – lokata I, dosk, CWC
Klasa championów
24. BERDYSZ Herbu Węszynos – lokata II, dosk
25. OPUS Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca Klubu

SUKI:

Klasa baby
26. RUMBA z Huculskiej Łąki – wo
Klasa szczeniąt
27. KUSZA ze Słonecznej Dąbrowy – wo
Klasa młodzieży
28. BORA z Elklandu – lokata III, bdb
29. CZAJKA Prima Goniec – lokata II, bdb
30. ERIA z Huculskiej Łąki – lokata I, dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
Klasa pośrednia
31. CNOTA Olfactus – nb
32. EKSTA z Huculskiej Łąki – nb
33. HECA Jednorożec – lokata III, dosk
34. POLKA Śpiewna Zgraja – lokata II, dosk
35. SROCZKA z Beskidzkiego Matecznika – lokata I, dosk, CWC
Klasa otwarta
36. ARFA z Elklandu – bdb
37. CYGA Park Welski – lokata III, dosk
38. CZERTA Cnotliwy Nos – lokata I, dosk, CWC
39. ŁAJA Inny Świat – bdb
40. NORA Inny Świat – nb
41. OLSZA Sfora Grzymały – bdb
42. PSOTA Wilczy Pazur – bdb
43. ROSA z Beskidzkiego Matecznika – nb
44. UROCZA Kłusująca Sfora – lokata II, dosk
45. WRITTA Rumcajsowe Obejście – lokata IV, dosk
Klasa użytkowa
46. AJLA Czarna Seria – lokata I, dosk, CWC
47. BORA Piękna Wieś – dosk
48. BRYZA z Elklandu – lokata IV, dosk
49. DOLINA Herbu Węszynos – lokata IV, dosk
50. GRACJA Goniec Pomorski – dosk
51. PEREŁKA Wilczy Pazur – nb
52. PĘTELKA Wilczy Pazur – nb
53. PSOTA Kłusująca Sfora – lokata II, dosk
Klasa championów
54. BONA Park Welski – lokata II, dosk
55. BYSTRA Olfactus – ndo
56. SZABLA Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Klubu, BOB
Klasa weteranów
57. AKCJA Goniec Pomorski – lokata II, dosk
58. BAJKA Goniec Pomorski – lokata I, dosk
59. CHLUBA Goniec Pomorski – lokata III, dosk

 

Konkurencje hodowlane

Sędzia:

Komentarze są wyłączone.