2009 wyniki klubówki

IX Klubowa Wystawa Ogarów i Gończych Polskich
Opole , 26.04.2009
Sędzia: Sobieszczańska Elżbieta

PSY:

Klasa szczeniąt
1. NAŁÓG ze Studenckiej Biedy – lokata I, wo, NSzwR, Najpiękniejsze Szczenię
Klasa młodzieży
2. AMIR Leśny Amok – dosk
3. BRYLANT Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, NJwR, Najlepszy Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
4. KŁOS ze Słonecznej Dąbrowy – lokata III, dosk
5. KOBUZ z Doliny Łagiewniczanki – bdb
6. OBÓJ Na Otoku – lokata IV, dosk
7. RABAN z Huculskiej Łąki – dosk
8. REZON Śpiewna Zgraja – lokata II, dosk
9. VERITAS Petrus et Lupus FCI – dosk
Klasa pośrednia
10. HULTAJ Cnotliwy Nos – lokata I, dosk, CWC
11. KAPRYS Zimowle – nb
12. NEMROD Goniec Pomorski – nb
13. LILAK Sirius – lokata II, dosk
Klasa otwarta
14. DABLO Herbu Oksza – bdb
15. DROKS z Huculskiej Łąki – lokata III, dosk
16. DUNAJ z Huculskiej Łąki – lokata IV, dosk
17. EBRO Inny Świat – bdb
18. FIGO Rumcajsowe Obejście – dosk
19. IWO Rumcajsowe Obejście – bdb
20. PAGON Śpiewna Zgraja – lokata II, dosk
21. SMREK z Beskidzkiego Matecznika – nb
22. WIELKI ŁOWCA Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC
23. ZAGRAJ NN – ndo
Klasa użytkowa
24. CWAŁ Olfactus – lokata I, dosk, CWC
25. ECHO Herbu Węszynos – lokata III, dosk
26. HULTAJ Wilczy Pazur – nb
27. MAJOR Ziębowe Wzgórze – lokata II, dosk
Klasa championów
28. ARGON Cnotliwy Nos – lokata IV, dosk
29. BEMOL NN – lokata II, dosk
30. BERDYSZ Herbu Węszynos – lokata III, dosk
31. CYKLON Cnotliwy Nos – nb
32. OPUS Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB, I BIS

SUKI:

Klasa młodzieży
33. KANIA z Doliny Łagiewniczanki – bdb
34. KEJA ze Słonecznej Dąbrowy – lokata I, dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
35. KUSZA ze Słonecznej Dąbrowy – lokata III, dosk
36. RACA z Huculskiej Łąki – bdb
37. REGOJA Śpiewna Zgraja – ndo
38. RUMBA z Huculskiej Łąki – lokata II, dosk
Klasa pośrednia
39. HARFA z Beskidzkiego Matecznika – lokata I, dosk, CWC
40. HECA Cnotliwy Nos – db
41. HUBA Cnotliwy Nos – lokata II, dosk
42. IGA Rumcajsowe Obejście – nb
43. PASJA Sfora Grzymały – lokata III, dosk
44. LISZKA Sirius – nb
45. ZIĘBA Ziębowe Wzgórze – nb
Klasa otwarta
46. DELTA Herbu Oksza – lokata I, dosk, CWC
47. EKSTA z Huculskiej Łąki – lokata II, dosk
48. FURIA Cnotliwy Nos – bdb
49. LIRA Goniec z Grabiszyna – bdb
50. ROSA Kłusująca Sfora – lokata III, bdb
51. WIOSNA Kłusująca Sfora – ndo
Klasa użytkowa
52. ASANKA Po Zbóju – lokata II, dosk
53. BORA Piękna Wieś – lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca Klubu, Najpiękniejszy Pies Użytkowy Klubu
Klasa championów
54. ŁOZA Sfora Grzymały – lokata II, dosk
55. MAGA Śpiewna Zgraja – lokata I, dosk, CWC
56. ROSA z Beskidzkiego Matecznika – nb
Klasa weteranów
57. AKCJA Goniec Pomorski – lokata I, dosk, NWwR, I BIS Weteranów

 

Konkurencje hodowlane

Sędzia:
Sobieszczańska Elżbieta

 

Najlepsza Para Hodowlana
1. MAGA Śpiewna Zgraja i PAGON Śpiewna Zgraja
2. RUMBA z Huculskiej Łąki i CWAŁ Olfactus
3. RACA z Huculskiej Łąki i DROKS z Huculskiej Łąki
Najlepsza Suka Hodowlana
1. MAGA Śpiewna Zgraja
2. JAWA Goniec Pomorski
Najlepszy Reproduktor
1. AMOR Dzicza Ostoja
2. MAJOR Ziębowe Wzgórze
3. ARGO Gończy Raj

Komentarze są wyłączone.