2010 wyniki klubówki

X Klubowa Wystawa Ogarów i Gończych Polskich
Goraj , 15.05.2010
Sędzia: Witkowska Dorota

PSY:

Klasa szczeniąt
1. BAZYL Jednorożec – lokata II, wo
2. LACH Leśne Nienasycenie – lokata I, wo
Klasa młodzieży
3. DROP z Elklandu – lokata II, dosk
4. EXPERT Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, NJwR
Klasa pośrednia
5. TYKE z Beskidzkiego Matecznika – lokata II, dosk
6. WABIDAMEK Sirius – lokata I, dosk, CWC
Klasa otwarta
7. ALF Smogorzewska Zagroda – lokata II, dosk
8. ARES Gończy Mazowiecki – lokata IV, dosk
9. ASŁAN Po Zbóju – lokata I, dosk, CWC
10. DROKS z Huculskiej Łąki – dosk
11. HEBAN Jednorożec – lokata III, dosk
12. REBUS Śpiewna Zgraja – nb
Klasa użytkowa
13. FAGOT ze Szczypiornickich Pól – lokata III, dosk
14. RABAN z Huculskiej Łąki – lokata II, dosk
15. REZON Śpiewna Zgraja – lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca Klubu, Najpiękniejszy Pies Użytkowy Klubu
Klasa championów
16. BRYLANT Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC
17. HULTAJ Cnotliwy Nos – lokata II, dosk

SUKI:

Klasa baby
18. SZLACHCIANKA El-Halem – lokata II, wo
19. ZADRA z Beskidzkiego Matecznika – lokata I, wo, Najpiękniejsze Baby
Klasa szczeniąt
20. DEKA Smogorzewska Zagroda – lokata I, wo, NSzwR
21. SETKA z Willi Polanka – lokata II, wo
Klasa młodzieży
22. ALTÓWKA Zgrane Muzykanty – lokata II, dosk
23. ESKA Czarcie Błoto – lokata IV, dosk
24. ETIAM Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
25. HAŃCZA Leśny Amok – lokata III, dosk
26. WERWA Świecka Tradycja – bdb
Klasa pośrednia
27. ARIA Leśny Amok – lokata I, dosk, CWC
28. FAJKA z Beskidzkiego Matecznika – nb
29. FINKA z Beskidzkiego Matecznika – lokata II, dosk
Klasa otwarta
30. AKCJA Gończy Mazowiecki – lokata II, dosk
31. AKITA Gończy Mazowiecki – lokata I, dosk, CWC
32. ANGEL Gończy Mazowiecki – dosk
33. CARMEN od Wiarusa – dosk
34. CZARA Piękna Wieś – dosk
35. FANTAZJA Herbu Węszynos – lokata III, dosk
36. HOLKA Wiślański Trop – dosk
37. TURKAWECZKA Sirius – lokata IV, dosk
38. ZADRA Herbu Tur – dosk
Klasa użytkowa
39. ASANKA Po Zbóju – lokata I, dosk, CWC
40. DUBELTÓWKA Herbu Węszynos – dosk
41. ERIA z Huculskiej Łąki – dosk
42. KANIA z Doliny Łagiewniczanki – lokata IV, dosk
43. KEJA ze Słonecznej Dąbrowy – lokata III, dosk
44. PSOTA Kłusująca Sfora – lokata II, dosk
Klasa championów
45. ROSA z Beskidzkiego Matecznika – lokata II, dosk
46. SZABLA Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca Klubu, BOB, II BIS
Klasa weteranów
47. MAGARA Rumcajsowe Obejście – lokata I, dosk, NWwR

 

Konkurencje hodowlane

Sędzia:
Bocianowski Marian Paweł

 

Najlepsza Para Hodowlana
1. TURKAWECZKA Sirius i WABIDAMEK Sirius
Najlepsza Suka Hodowlana
1. JAWA Goniec Pomorski
Najlepszy Reproduktor
1. MAJOR Ziębowe Wzgórze

Komentarze są wyłączone.