2012 wyniki klubówki

XII Klubowa Wystawa Ogarów i Gończych Polskich
Głęboczek , 16.09.2012
Sędzia: Lorenc Małgorzata

PSY:

Klasa baby
1. IXER Park Welski – lokata II
2. WARAN Gończy Urok – lokata I, wo, Best Baby
Klasa szczeniąt
3. JOSZKO Psia Awangarda FCI – lokata II, wo
4. NAGANT Asanegra – lokata I, wo
5. NORTH Asanegra – lokata III, wo
6. WEKTOR El-Halem – lokata IV, wo
Klasa młodzieży
7. ARO Nunarak – dosk
8. BIRKUT El-Halem – lokata I, dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
9. BLANT Gończy Mazowiecki – nb
10. BOHUN El-Halem – lokata II, dosk
11. BOY Gończy Mazowiecki – dosk
12. DUKAT NN – dosk
13. DUNAJ Leszczynowy Gaj – lokata IV, dosk
14. EXTREMIS Petrus et Lupus FCI – ?
15. IMBIR Goclaviana – lokata III, dosk
Klasa pośrednia
16. ARAWEL z Dworu Grodno – lokata II, dosk
17. GRAMEN Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC
18. LENTO z Książęcych Borów – lokata III, dosk
Klasa otwarta
19. BOLO Władcy Kniei – dosk
20. DROKS z Huculskiej Łąki – nb
21. GROT z Huculskiej Łąki – bdb
22. HULTAJ Cnotliwy Nos – lokata III, dosk
23. KEISER Garncarskie Uroczysko – lokata II, dosk
24. LACH Leśne Nienasycenie – lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca, BOB, Zwycięzca Klubu
25. OSTRY z Beskidzkiego Matecznika – bdb
26. PAGO El-Halem – dosk
27. ZBIR Jednorożec – lokata IV, dosk
Klasa użytkowa
28. CHYB Gończa Radość – lokata II, dosk
29. DROP z Elklandu – lokata III, dosk
30. FAGOT Gończa Radość – lokata I, dosk
31. REZON Śpiewna Zgraja – lokata IV, dosk
Klasa championów
32. ARES Gończy Mazowiecki – nb
33. BARDAN Gończy Stok – lokata II, dosk
34. BRYLANT Kłusująca Sfora – dosk
35. DUNAJ z Huculskiej Łąki – dosk
36. FAGOT od Wiarusa – lokata I, dosk
37. VERITAS Petrus et Lupus FCI – lokata IV, dosk
38. WIELKI ŁOWCA Kłusująca Sfora – lokata III, dosk
Klasa weteranów
39. BOROWY Herbu Węszynos – lokata I, dosk

SUKI:

Klasa baby
40. BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr – lokata I, wo
41. MILA z Książęcych Borów – lokata II, wo
42. MUZA z Książęcych Borów – lokata III, wo
43. WARIJA Gończy Urok – lokata IV, wo
Klasa szczeniąt
44. JAGODA Psia Awangarda FCI – lokata IV, wo
45. JEMIOŁUSZKA Psia Awangarda FCI – lokata III, wo
46. NAHAJKA Asanegra – lokata I, wo, NSzwR
47. WALENTYNKA El-Halem – lokata II, wo
Klasa młodzieży
48. ALI Gończy Sen – bdb
49. BAKA z Górskich Przesmyków – lokata IV, dosk
50. BIBA Gończy Mazowiecki – lokata III, dosk
51. DESNA Leszczynowy Gaj – lokata II, dosk
52. HARDA z Beskidzkich Wysp – lokata I, dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
53. RAYLA na Otoku – dosk
Klasa pośrednia
54. AMBICJA Jurajskie Klimaty – lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Klubu
55. AQUA z Dworu Grodno – lokata III, dosk
56. FRYGA Goniec Kaszubski – lokata II, dosk
Klasa otwarta
57. CEDRA Leszczynowy Gaj – lokata II, dosk
58. CENTRA Leszczynowy Gaj – bdb
59. HAWRA z Huculskiej Łąki – lokata IV, dosk
60. PASJA na Otoku – lokata I, dosk, CWC
61. STRUGA Melodyjny Gon – lokata III, dosk
Klasa użytkowa
62. BOJKA Wilczy Pazur – lokata II, dosk
63. KEJA ze Słonecznej Dąbrowy – lokata I, dosk, CWC
64. TATRA Miłosny Trop – lokata III, dosk
Klasa championów
65. ANGEL Gończy Mazowiecki – nb
66. BORA Piękna Wieś – nb
67. PETRA El-Halem – lokata II, dosk
68. SZABLA Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC

 

Konkurencje hodowlane

Sędzia:

Najlepsza Hodowla:

El-Halem

Najlepszy Reproduktor
1. BERDYSZ Herbu Węszynos
2. WIELKI ŁOWCA Kłusująca Sfora
3. HULTAJ Cnotliwy Nos

Komentarze są wyłączone.