2013 wyniki klubówki

XIII Klubowa Wystawa Ogarów i Gończych
Rzeszów , 21.09.2013
Sędzia: Frncova Lenka

PSY:

Klasa baby
1. MORUS Laufer Polski –
2. REMO Leśne Nienasycenie –
Klasa szczeniąt
3. LITWOR Herbu Węszynos –
Klasa młodzieży
4. DENAR z Leżajskiej Ziemi –
5. ICTUS z Rogu Trzech Książąt –
6. KAPSEL Piwniczański Jazgot –
7. KOWAL Piwniczański Jazgot –
8. LANCET Czarna Złaja – lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
Klasa pośrednia
9. BOY Gończy Mazowiecki –
10. IWAN z Huculskiej Łąki –
11. JANCZAR Herbu Węszynos –
Klasa otwarta
12. FARGO Smogorzewska Zagroda –
13. HETMAN NN –
14. KEISER Garncarskie Uroczysko –
15. LEGAT Leśne Nienasycenie –
Klasa użytkowa
16. GRAMEN Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, Zwycięzca Klubu
17. POMYK Gończa Ostoja –
18. PORTOS Gończa Ostoja –
Klasa championów
19. BRYLANT Kłusująca Sfora –
20. HALICZ Gończa Fantazja –
Klasa weteranów
21. OPUS Kłusująca Sfora – lokata I, dosk

SUKI:

Klasa szczeniąt
22. CYTRA z Mahoniowej Sfory –
23. KLAMRA El-Halem –
Klasa młodzieży
24. AURA Karpacka Arkadia –
25. HUSARIA Kłusująca Sfora –
26. IMPALA z Rogu Trzech Książąt –
27. TOSCA Cnotliwy Nos – lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
Klasa pośrednia
28. BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr –
29. ISTRA z Huculskiej Łąki –
30. JUMA Psia Awangarda FCI –
31. KAJA Leśny Amok –
32. KORA Leśny Amok –
33. WALENTYNKA El-Halem – lokata I, dosk, BOB, Zwycięzca Klubu
Klasa otwarta
34. BAKA z Górskich Przesmyków –
35. DUMKA z Elklandu –
36. SZLACHCIANKA El-Halem –
37. ŚPIEWKA z Beskidzkich Wysp –
Klasa użytkowa
38. HUBA Gończa Fantazja –
39. STRUGA Melodyjny Gon –
Klasa championów
40. NUTA Leśne Nienasycenie –
41. PETRA El-Halem –
Klasa weteranów
42. BORÓWKA Herbu Węszynos –
43. SZABLA Kłusująca Sfora –

 

Konkurencje hodowlane

Sędzia:
Musiał Magdalena

Najlepsza hodowla:

Kłusująca Sfora

Najlepsza Para hodowlana:

BRYLANT Kłusująca Sfora & BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr

Najlepszy Reproduktor:

ZAGRAJ NN

Najlepsza Suka Hodowlana:

 

Komentarze są wyłączone.