2014 wyniki klubówki

XIV Klubowa Wystawa Gończych Polskich
Strzelce Opolskie , 08.06.2014
Sędzia: Ryk Jan

PSY:

Klasa młodszych szczeniąt
1. MORES El-Halem – lokata II, wo
2. MÓJ ZBÓJ El-Halem – lokata I, wo, Najlepsze Młodsze Szczenię
3. RUDEL Wydrowa Zagroda – lokata III, wo
Klasa młodzieży
4. DRAŃ Dziczy Amok – nb
5. MORUS Laufer Polski – lokata III, dosk
6. ORDO Gończa Radość – lokata II, dosk
7. REMO Leśne Nienasycenie – lokata I, dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
Klasa pośrednia
8. KAPSEL Piwniczański Jazgot – lokata I, dosk, CWC
Klasa otwarta
9. AKUS Nunarak – lokata II, dosk
10. DOBOSZ z Leżajskiej Ziemi – nb
11. EMIR Cnotliwy Nos – lokata III, dosk
12. HAGAN Smogorzewska Zagroda – lokata IV, dosk
13. LANCET Czarna Złaja – dosk
14. NURT ze Słonecznej Dąbrowy – lokata I, dosk, CWC
Klasa użytkowa
15. GRAMEN Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC
16. HAŃCZA Reflatus – lokata III, dosk
17. NUGAT Asanegra – lokata II, dosk
18. OBÓJ Na Otoku – nb
Klasa championów
19. BRYLANT Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca Płci Przeciwnej, Zwycięzca Klubu
20. CHYB Gończa Radość – nb
21. MOZART Asanegra – lokata III, dosk
22. VERITAS Petrus et Lupus FCI – lokata II, dosk
Klasa weteranów
23. BEMOL NN – lokata II, dosk
24. OPUS Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, Najlepszy Weteran w Rasie

SUKI:

Klasa młodszych szczeniąt
25. URSA Gończa Ostoja – nb
Klasa młodzieży
26. DRAKA Dziczy Amok – lokata IV, dosk
27. JENA z Rogu Trzech Książąt – lokata II, dosk
28. KLAMRA El-Halem – nb
29. LISICA Psia Awangarda FCI – db
30. OLZA Gończa Radość – lokata III, dosk
31. ROSA Czarna Złaja – lokata I, dosk, Najlepszy Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
32. ZAMOJKA El-Halem – dosk
Klasa pośrednia
33. CYTRA z Mahoniowej Sfory – lokata II, dosk
34. HORDA Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Klubu
Klasa otwarta
36. ARIA Zimny Trop – lokata II, dosk
37. BORA Indagatus – lokata III, dosk
38. CERA NN – bdb
39. JEMIOŁUSZKA Psia Awangarda FCI – bdb
40. LUNA Leśny Amok – lokata I, dosk, CWC
41. NEGRA Asanegra – lokata IV, dosk
Klasa użytkowa
42. ETIAM Kłusująca Sfora – lokata II, dosk
43. MONTANA Asanegra – lokata III, dosk
44. WALENTYNKA El-Halem – lokata I, dosk, CWC
Klasa championów
45. ASANKA Po Zbóju – nb
46. BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr – lokata I, dosk, CWC
47. HARFA Herbu Węszynos – lokata III, dosk
48. PETRA El-Halem – lokata II, dosk
Klasa weteranów
49. BORA Piękna Wieś – lokata I, dosk

 

Konkurencje hodowlane

Sędzia:

Komentarze są wyłączone.