2015 wyniki klubówki

Klubowa Wystawa Ras Polskich
Więcbork , 13.09.2015
Sędzia: Bocianowski Marian Paweł, Skrzyński Aleksander

PSY:

Klasa młodszych szczeniąt
80. BOK Zacisze Huberta – lokata I, wo, Najlepsze Młodsze Szczenię
81. HETMAN Dziczy Łowca – lokata II, wo
Klasa szczeniąt
82. AXEL Leśny Diament – lokata II, wo
83. DRYLING BEBR Odszukać Wiatr – lokata I, wo, Najlepsze Szczenię
84. HANIBAL El-Halem – lokata III, wo
Klasa młodzieży
85. APACZ Jednorożec – dosk
86. ASZOK Sadowe Zacisze – nb
87. EKSPERT El-Halem – lokata II, dosk
88. GROM Goniec Kaszubski – dosk
89. KANTO Granie w Kniei – nb
90. KAPRYS spod Wilczego Krza – bdb
91. LEROS z Amazonitowego Wzgórza – lokata IV, dosk
92. LETO z Amazonitowego Wzgórza – dosk
93. LIRA z Elklandu – dosk
94. LORDOS z Amazonitowego Wzgórza – lokata III, dosk
95. OSIŁEK z Beskidzkich Wysp – bdb
96. ZAWRAT Czarna Złaja – lokata I, dosk, Najlepszy Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
Klasa pośrednia
97. MANAS Garncarskie Uroczysko – lokata I, dosk, CWC
98. MORES El-Halem – lokata III, bdb
99. MORT El-Halem – lokata II, dosk
Klasa otwarta
100. ARON z Dworu Grodno – nb
101. BIRKUT El-Halem – dyskw
102. BURAN Zwierzyniecka Sfora – lokata III, dosk
103. DOBOSZ z Leżajskiej Ziemi – bdb
104. JURAND z Rogu Trzech Książąt – lokata II, dosk
105. MÓJ ZBÓJ El-Halem – lokata I, dosk, CWC
106. SUŁEK Laufer Polski – nb
Klasa użytkowa
107. ARAWEL z Dworu Grodno – dyskw
108. CRAXEL Verum Sanguis – bdb
109. GRAMEN Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC
110. IVO z Krainy Łowów – lokata II, dosk
Klasa championów
111. HUNCWOT Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Klubu
112. OSTRY z Beskidzkiego Matecznika – lokata II, dosk
Klasa weteranów
113. HULTAJ Cnotliwy Nos – lokata I, dosk, Najlepszy Weteran w Rasie

SUKI:

Klasa młodszych szczeniąt
114. BERTA Zacisze Huberta – lokata II, wo
115. HYDRA Dziczy Łowca – lokata I, dosk
Klasa szczeniąt
116. HARMONIA El-Halem – lokata I, wo
117. HEIDI El-Halem – dyskw
118. YUKA El-Halem – lokata II, ob
Klasa młodzieży
119. ALFA Jednorożec – bdb
120. ARIA Jednorożec – lokata III, dosk
121. AURA Jednorożec – dosk
122. EPIKA El-Halem – bdb
123. INKA Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
124. LAWA z Rogu Trzech Książąt – bdb
125. MAYA z Milinowego Ogrodu – lokata IV, dosk
126. RAFA z Nadnarwiańskich Mgieł – bdb
127. RAJA Asanegra – dosk
128. SALWA Goniec Pomorski – nb
129. SÓJKA Goniec Pomorski – dosk
130. ŚPIEWKA Goniec Pomorski – lokata II, dosk
Klasa pośrednia
131. CHLUBA ETPO Odszukać Wiatr – lokata I, dosk, CWC
132. POLKA Asanegra – lokata II, dosk
133. URSA Gończa Ostoja – lokata III, bdb
134. ZBÓJNA Czarna Złaja – db
Klasa otwarta
135. AQUA z Dworu Grodno – nb
136. ARA Gniazdo Łelszy – dosk
137. DIANA Gończa Ostoja – bdb
138. IRGA z Beskidzkiego Matecznika – dosk
139. KAMA Gończy z Dąbrowy – bdb
140. KOBRA Smogorzewska Zagroda – bdb
141. KOLBA Gończa Ostoja – bdb
142. KUNA El-Halem – db
143. KUSZA Gończa Ostoja – dosk
144. MIRA Laufer Polski – lokata III, dosk
145. MONA Garncarskie Uroczysko – dosk
146. OLZA Gończa Radość – lokata II, dosk
147. ORDA Piwniczański Jazgot FCI – bdb
148. PALBA Asanegra – lokata IV, dosk
149. ROSA Czarna Złaja – lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca Klubu, Zwycięzca Płci Przeciwnej
Klasa użytkowa
150. BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr – lokata I, dosk, CWC
151. CYTRA z Mahoniowej Sfory – lokata II, dosk
152. FUZJA Smogorzewska Zagroda – dosk
153. WALENTYNKA El-Halem – lokata III, dosk
154. WALLY Gończy Urok – lokata IV, dosk
Klasa championów
155. CZATA Rawicka Sfora – lokata IV, dosk
156. HUSARIA Kłusująca Sfora – lokata II, dosk
157. KLAMRA El-Halem – lokata III, dosk
158. RUN TO THE HILLS Petrus et Lupus FCI – lokata I, dosk, CWC
Klasa weteranów
159. ASANKA Po Zbóju – lokata I, dosk
160. CZERTA Czarcie Błoto – lokata II, dosk
161. SZABLA Kłusująca Sfora – lokata III, dosk

 

Konkurencje hodowlane

Sędzia:
Bocianowski Marian Paweł
Skrzyński Aleksander

 

Najlepsza Para Hodowlana
1. WALENTYNKA El-Halem i MÓJ ZBÓJ El-Halem
Najlepsza Suka Hodowlana
1. SZABLA Kłusująca Sfora
Najlepszy Reproduktor
1. TAO Goniec Małopolski

Komentarze są wyłączone.