2016 wyniki klubówki

Klubowa Wystawa Gończych Polskich
Wawrzkowizna , 18.09.2016
Sędzia: Mroczek Tomasz, Musiał Magdalena

PSY:

Klasa młodszych szczeniąt
1. DUNAJ z Beskidzkiego Matecznika – wo, Najlepsze Młodsze Szczenię w Rasie
Klasa młodzieży
2. DRAGON z Pogranicza Borów Iłżeckich – lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
3. HULTAJ Zgraja Hultaja – lokata III, bdb
4. JUNAK Kłusująca Sfora – lokata II, bdb
5. NAZIR z Rogu Trzech Książąt – lokata IV, bdb
Klasa pośrednia
6. DANTE Gończa Radość – lokata III, bdb
7. DEREŃ BEBR Odszukać Wiatr – lokata II, dosk
8. EF-16 z Beskidzkiego Matecznika – ndo
9. HUNTER Dziczy Łowca – lokata I, dosk, CWC
Klasa otwarta
10. EKSPERT El-Halem – lokata I, dosk, CWC
11. KAPRYS spod Wilczego Krza – nb
12. LABRYS z Rogu Trzech Książąt – nb
13. ORDO Gończa Radość – lokata II, bdb
Klasa użytkowa
14. DRYLING BEBR Odszukać Wiatr – lokata I, dosk
15. EGON Leszczynowy Gaj – lokata III, bdb
16. KANTO Granie w Kniei – lokata II, bdb
Klasa championów
17. HUNCWOT Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC, NPwR, Zwycięzca Klubu, BOB
18. MÓJ ZBÓJ El-Halem – lokata II, dosk
Klasa weteranów
19. BRYLANT Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, Zw.Weteran, Najlepszy Weteran w Rasie

SUKI:

Klasa młodszych szczeniąt
20. KALINA Kłusująca Sfora – nb
21. RENESMEE Zgraja Oszczekiwaczy Mazowieckich – nb
Klasa szczeniąt
22. LARA z Krainy Łowów – lokata I, db
Klasa młodzieży
23. BELA Zacisze Huberta – db
24. CORTINA Zwierzyniecka Sfora – nb
25. CZOKA Pełnikowa Dolina – lokata II, dosk
26. HOLI Huculska Dolina – nb
27. HYDRA Dziczy Łowca – bdb
28. KNIEJA Jednorożec – bdb
29. LENA spod Wilczego Krza – lokata IV, dosk
30. LORA spod Wilczego Krza – dosk
31. MELBA Gończa Radość – dosk
32. NAWOJA z Rogu Trzech Książąt – lokata III, dosk
33. NUTA Garncarskie Uroczysko – lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Klubu, BOS
34. TONIKA Gończa Radość FCI – dosk
Klasa pośrednia
35. CZAROWNICA El-Halem – lokata III, dosk
36. GAJA Goniec Trybunalski – lokata II, dosk
37. HERA Dziczy Łowca – db
38. HUBA Dziczy Łowca – lokata IV, dosk
39. LOFTKA z Rogu Trzech Książąt – lokata I, dosk, CWC
Klasa otwarta
40. BASTA Goniec Trybunalski – nb
41. BELLA Gończy Mazowiecki – nb
42. BLOTKA Gończa Para – lokata IV, dosk
43. INKA Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC
44. JURATA z Rogu Trzech Książąt – bdb
45. LUNA NN. – lokata III, dosk
46. MIRA z Księżycowej Zagrody – lokata II, dosk
Klasa użytkowa
47. PSOTKA z Beskidzkiego Matecznika – lokata III, dosk
48. RAJA Asanegra – lokata II, dosk
49. SOOKIE z Willi Pod Sosnami – lokata IV, bdb
50. WALENTYNKA El-Halem – lokata I, dosk, CWC, NSwR, Zwycięzca Klubu, Najpiękniejszy Pies Użytkowy Klubu
Klasa championów
51. HUSARIA Kłusująca Sfora – nb
Klasa weteranów
52. SZABLA Kłusująca Sfora – nb

 

Konkurencje hodowlane

Sędzia:
Mroczek Tomasz

 

Najlepsza Para Hodowlana
1. WALENTYNKA El-Halem i MÓJ ZBÓJ El-Halem
Najlepsza Suka Hodowlana
1. IGNIS z Rogu Trzech Książąt
Najlepszy Reproduktor
1. BRYLANT Kłusująca Sfora

Komentarze są wyłączone.