2017 wyniki klubówki

Klubowa Wystawa Gończych Polskich
Łódź , 14.05.2017
Sędzia: Brabletz Andrzej, Olejnik Mirosław

PSY:

Klasa szczeniąt
1. AFGAN Leśne Licho – lokata III, wo
2. ARAL Leśne Licho – lokata IV, wo
3. ETER BEHU Odszukać Wiatr – lokata II, wo
4. FERDYNAND WIELKI El-Halem – lokata I, wo, Najpiękniejsze Szczenię
Klasa młodzieży
5. AMAZO Gończy Czart FCI – dosk
6. AROS Gończy Czart FCI – dosk
7. ARRON Mawroneiro – lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
8. BOSFOR Gończy spod Ślęży – bdb
9. EGON Kaszubska Wataha – lokata IV, dosk
10. IRON El-Halem – dosk
11. PERUN z Rogu Trzech Książąt – nb
12. POLNY z Rogu Trzech Książąt – lokata II, dosk
13. TAJFUN Wydrowa Zagroda – lokata III, dosk
14. TARO Śpiewna Zgraja – dosk
Klasa pośrednia
15. DRAGON z Pogranicza Borów Iłżeckich – lokata IV, dosk
16. FRODO Gończa Para – lokata III, dosk
17. KRUK Gończa Szlachta – nb
18. MIESZKO z Rogu Trzech Książąt – lokata I, dosk, CWC
19. NIKO z Księżycowej Zagrody – lokata II, dosk
Klasa otwarta
20. BAJKAŁ Pełnikowa Dolina – dosk
21. DANTE Gończa Radość – lokata I, dosk, CWC
22. DEREŃ BEBR Odszukać Wiatr – dosk
23. DROP Dzicza Simiga – nb
24. GRAVIS Kłusująca Sfora – nb
25. HUNTER Dziczy Łowca – dosk
26. HUSTON Dziczy Łowca – lokata IV, dosk
27. KARAT z Księżycowej Zagrody – lokata III, dosk
28. LEROS z Amazonitowego Wzgórza – dosk
29. LETO z Amazonitowego Wzgórza – bdb
30. LIR z Elklandu – dosk
31. WYCIOR z Beskidzkiego Matecznika – lokata II, dosk
Klasa użytkowa
32. BURAN Zwierzyniecka Sfora – nb
33. DRYLING BEBR Odszukać Wiatr – lokata II, dosk
34. EGON Leszczynowy Gaj – lokata III, dosk
35. FINTO Kolonia Bażyńska – nb
36. FLIP Dzicze Barłogi – lokata IV, dosk
37. GRAMEN Kłusująca Sfora – dosk
38. MANAS Garncarskie Uroczysko – dosk
39. ZAWRAT Czarna Złaja – lokata I, dosk, CWC
Klasa championów
40. CHYB Gończa Radość – nb
41. EKSPERT El-Halem – lokata III, dosk
42. HUNCWOT Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, CWC, Najlepszy Dorosły Pies, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Klubu
43. KEISER Garncarskie Uroczysko – lokata II, dosk
Klasa weteranów
44. BRYLANT Kłusująca Sfora – lokata I, dosk, Najlepszy Weteran w Rasie
45. HULTAJ Cnotliwy Nos – lokata II, dosk

SUKI:

Klasa szczeniąt
46. AMBONA Leśne Licho – lokata I, wo
47. ENDORFINA BEHU Odszukać Wiatr – nb
48. TEKLA Sfora Telimeny – lokata II, wo
Klasa młodzieży
49. ADRENALINA Mawroneiro – lokata II, dosk
50. AMBER Brave Team – bdb
51. BEJHAN Gończy spod Ślęży – dosk
52. BURZA Gończy spod Ślęży – dosk
53. DRAKA Polana Raszelki – lokata III, dosk
54. FLINTA Leśna Muza FCI – bdb
55. GRACJA NN – bdb
56. KALINA Kłusująca Sfora – nb
57. MAJA Dzicza Simiga – dosk
58. MERA Dzicza Simiga – dosk
59. MORI Dzicza Simiga – dosk
60. NUTA z Księżycowej Zagrody – lokata I, dosk, Zwycięzca Młodzieży, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
61. PETKA Kolonia Bażyńska – nb
62. ZARA Herbska Zgraja – lokata IV, dosk
Klasa pośrednia
63. AURA Hubertowska Duma – dosk
64. FUGA Leśna Muza FCI – lokata I, dosk, CWC
65. LORA spod Wilczego Krza – lokata II, dosk
66. MORI z Rogu Trzech Książąt – dosk
67. NAZIRA z Rogu Trzech Książąt – lokata III, dosk
68. SARA Asanegra – lokata IV, dosk
Klasa otwarta
69. AQUA z Dworu Grodno – nb
70. ARKA Kolonia Bażyńska – nb
71. CZAJKA Leśny Amok – bdb
72. DEMOLKA BEBR Odszukać Wiatr – lokata II, dosk
73. DIANA z Leśnego Folwarku – nb
74. DRUMLA Dziczy Amok – bdb
75. HUSARIA Kłusująca Sfora – nb
76. MILA Leśny Amok – lokata III, dosk
77. MIRA z Księżycowej Zagrody – ndo
78. MONA Garncarskie Uroczysko – bdb
79. NELI Garncarskie Uroczysko – lokata I, dosk, CWC
80. OLZA Gończa Radość – lokata IV, bdb
Klasa użytkowa
81. BAJKA Gradzicza Sfora – lokata IV, bdb
82. FRYZA Kolonia Bażyńska – nb
83. KAJA Leśny Amok – lokata I, dosk, CWC, Najpiękniejszy Pies Użytkowy Klubu
84. LEGA z Elklandu – lokata II, dosk
85. MELBA Gończa Radość – lokata III, dosk
86. MUZA z Książęcych Borów – bdb
87. NUTA Garncarskie Uroczysko – ndo
88. RAFA z Nadnarwiańskich Mgieł – nb
Klasa championów
89. BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr – nb
90. HORDA Kłusująca Sfora – nb
91. KLAMRA El-Halem – lokata II, dosk
92. MAYA z Milinowego Ogrodu – lokata IV, dosk
93. PALBA Asanegra – dosk
94. POLKA Asanegra – lokata III, dosk
95. RUNNING FREE Petrus et Lupus FCI – dosk
96. WALENTYNKA El-Halem – lokata I, dosk, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, BOS, Zwycięzca Klubu
Klasa weteranów
97. CZERTA Czarcie Błoto – lokata II, dosk
98. KUSZA ze Słonecznej Dąbrowy – lokata III, dosk
99. SZABLA Kłusująca Sfora – nb
100. TATRA Miłosny Trop – lokata I, dosk

 

Konkurencje hodowlane

Sędzia:
Brabletz Andrzej
Olejnik Mirosław

 

Najlepsza Para Hodowlana
1. MIRA z Księżycowej Zagrody i HUNCWOT Kłusująca Sfora
Najlepsza Suka Hodowlana
1. BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr
Najlepszy Reproduktor
1. GROM Łowcza Pasja

Komentarze są wyłączone.