26.06.2021 WYSTAWA KLUBOWA GOŃCZEGO POLSKIEGO

WYNIKI:
PSY
klasa szczeniąt
1 DUBLET Leśny Gwar – lokata I, wo
Klasa młodzieży
2 ARMET z Rogu Trzech Książąt – lokata I, dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu
3 DAKAR ze Strzeleckiego Gaju – lokata II, bdb
4 MOJO El-Halem – nb
5 WEDEL Asanegra – ndo
Klasa pośrednia
6 ASESOR z Rogu Trzech Książąt – nb
7 IRON Gończa Radość – db
Klasa otwarta
8 BIMBER Sfora Telimeny – lokata I, dosk, CWC, NDP, Zwycięzca Klubu, Zwycięzca Rasy
9 BOCHUN z Oćwieckiego Lasu – lokata III, dosk
10 DAKAR Zwierzyniecka Sfora – lokata II, dosk
11 KALI z Krotoszyńskiej Dąbrowy – lokata IV, dosk
12 LIR z Elklandu – bdb
13 NADIR z Krotoszyńskiej Dąbrowy – bdb
14 TRUX ze Strzeleckiego Gaju – bdb
Klasa użytkowa
15 FRODO Gończa Para – lokata I, dosk, CWC
16 MISZA GOŃCZA PARA – lokata II, dosk
17 RAS z Pradoliny Bzury – lokata III, dosk
Klasa weteranów
18 CEKIN Dziczy Amok – lokata I, dosk, Zwycięzca Klubu Weteran
SUKI
Klasa szczeniąt
19 FRIDA Wrzosowa Ostoja – lokata I, wo, Najlepsze Szczenię w Rasie
Klasa młodzieży
20 ADARGA z Rogu Trzech Książąt – lokata I, dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, Najlepszy Junior w Rasie
21 FUZJA Z MIECZOWNICKIEGO DWORU – lokata III, dosk
22 JAGULA z Beskidzkiego Matecznika – db
23 KIRA Mrokowska Sfora -lokata IV, dosk
24 WALKIRIA Asanegra FCI – lokata II, dosk
Klasa pośrednia
25 DUMKA Sudecka Sfora – lokata I, dosk, CWC
26 HERSE z Garbu Księżej Góry – lokata II, dosk
Klasa otwarta
27 BERA Wrzosowa Ostoja – lokata II, dosk
28 Birma z Krotoszyńskiej Dąbrowy – db
29 BRAGA z Krotoszyńskiej Dąbrowy – lokata III, bdb
30 DARLA Zwierzyniecka Sfora – lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca Klubu, BOS
31 Passio Gedania MIA MAGNUM – lokata IV, bdb
Klasa użytkowa
32 BERETTA Sfora Telimeny – lokata II, dosk
33 HERA – lokata IV, bdb
34 MISS GOŃCZA PARA – lokata I, dosk, CWC, Najlepszy Pies Użytkowy
35 VARSA z Rogu Trzech Książąt – lokata III, dosk
Klasa championów
36 GWARA Leśna Muza– lokata I, dosk, CWC
Klasa weteranów
37 NYSA Z Beskidzkiego Matecznika – lokata I, dosk. Zwycięzca Klubu Weteran, Najlepszy Weteran w Rasie
Najlepsza Hodowla:
1. z Rogu Trzech Książąt
2. z Krotoszyńskiej Dąbrowy
Najlepsza Para:
1. LIR z Elklandu Pies i DUMKA Sudecka Sfora
2. MISZA Gończa Para i MISS Gończa Para

Komentarze są wyłączone.