28.09.2019 CACIB WROCŁAW

Sędzia/Judge: Krystyna Opara (PL)
Psy – Males
Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
2122 CHINOOK Gończa Rota – oc.wo, lok 1
Klasa szczeniąt / Puppy Class
2123 AKSEL z Kalinowej Zagrody – oc. wo, lok 1, NSZwR
Klasa młodzieży / Junior Class
2124 BORD Piastowy Gon (FCI) – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł
Klasa pośrednia / Intermediate Class
2125 AMOR Łowiecki Splendor – oc. dosk, lok 1, CWC
2126 ZAŁER Leśne Przeznaczenie – oc. dosk, lok 2
Klasa otwarta / Open Class
2127 CARGO Zacisze Huberta – oc. dosk
2128 DIEGO z Mieczownickiego Dworu – oc. dosk
2129 Dunaj Roscisławska Knieja – oc. dosk
2130 El Din Dina – oc. dosk, lok 1, CWC
2131 HAGAN Bystry Gwizd – oc. bdb
2132 KALI z Krotoszyńskiej Dąbrowy (FCI) – oc. dosk, lok 4
2133 MISZA GOŃCZA PARA FCI – oc. dosk, lok 3
2134 ORKUS z Rogu Trzech Książąt (FCI) – oc. dosk, lok 2
klasa użytkowa / working class
2135 DRAGON ze Szkółki Leśnej – oc. dosk, lok 1, CWC
Klasa championów / Champion Class
2136 EKSCES BEHU Odszukać Wiatr – oc. dosk, lok 2, res. CACIB
2137 GAJOWY Gończa Radość (FCI) – oc. dosk, lok 3
2138 HUNCWOT Kłusująca Sfora – oc. dosk, lok 1, CWC, NDPwR, CACIB, BOB, I Bis Ras Polskich, I BOG
Suki – Females
Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
2139 CONTRA Gończa Rota (FCI) – nb
2140 Waleriana El-Halem – oc. wo, lok 2
2141 WAŻKA z Rogu Trzech Książąt – oc. wo, lok 1, NMłSZwR
Klasa młodzieży / Junior Class
2142 BRAGA z Krotoszyńskiej Dąbrowy (FCI) – oc. bdb
2143 GABI Leśna Muza – oc. dosk, lok 4
2144 KIRA Z Sokołowskiej Ziemi (FCI) – oc. dosk, lok 3
2145 ŁEMKA Kłusująca Sfora – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł, NJwR
2146 WEGA Pomianowski Trop – nb
2147 ZOE Gończa Pogoń (FCI) – oc. dosk, lok 2
klasa pośrednia / intermediate class
2148 Abra Lipowe Obejście (FCI) – oc. bdb
2149 Aria Lipowe Obejście (FCI) – oc. bdb
2150 ARIA Talarowe Obejście – oc. dosk, lok 2
2151 AXA Lipowe Obejście – oc. bdb
2152 BARDA Sfora Berdysza – oc. dosk, lok 1, CWC
2153 BERA z Krotoszyńskiej Dąbrowy FCI – oc. dosk, lok 3
2154 Bjana z Krotoszyńskiej Dąbrowy – oc. dosk, lok 4
Klasa otwarta / Open Class
2155 CZAJKA z Beskidzkiego Matecznika – oc. dosk
2156 DUNA z Garbu Księżej Góry – oc. dosk, lok 3
2157 ENERGIA Gończy Maha-Ratha (FCI) – oc. dosk
2158 ETA Leszczynowy Gaj (FCI) – oc. bdb
2159 HORDA Wrzosowa Ostoja – oc. dosk, lok 1, CWC
2160 MISS GOŃCZA PARA FCI – oc. dosk, lok 2
2161 URMA El-Halem – oc. dosk, lok 4
Klasa użytkowa / Working Class
2162 BABA JAGA El-Halem –
2163 BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr – oc. dosk, lok 1, CWC, NDSwR, CACIB, BOS
2164 EPOIS Sfora Berdysza (FCI) – oc. dosk, lok 2
2165 NAZIRA z Rogu Trzech Książąt FCI – oc. dosk, lok 3
Klasa championów / Champion Class
2166 Goryczka Inwy Odszukać Wiatr – oc. dosk, lok 1, CWC, res.CACIB
Klasa weteranów / Veteran Class
2167 ETIAM Kłusująca Sfora – oc. dosk, lok 1, Zw.Wet, I Best in Show Weteranów

Komentarze są wyłączone.