29.09.2018 CACIB WROCŁAW

Sędzia / judge : Anna Rajs
Klasa młodszych szczeniąt
1808 BAS Wrzosowa Ostoja – oc. wo., lok 1, NMSzwR
Klasa młodzieży / junior class
1809 BORN Chmielna Zagroda – oc. bdb
1810 CZUCH Gończy spod Ślęży – oc. dosk, lok 2
1811 DINAR Rościsławska Knieja – oc. bdb
1812 DUNAJ Rościsławska Knieja – oc. bdb, lok 3
1813 DUNAJ z Borów Sapiehy – oc. bdb, lok 4
1814 TANGO Chcę Więcej – oc dosk, lok 1
1815 TEO Jodłowe Uroczysko – ndo
Klasa pośrednia / Intermediate class
1816 SKALD z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 1, CWC
1817 ŚMIGUN z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 2
Klasa otwarta / open class
1818 AFGAN Leśne Licho – oc. db
1819 ARIAL Leśne Licho – oc. bdb, lok 3
1820 CEKIN Leśny Amok – nb
1821 HEKTOR z Górskich Przesmyków – oc. bdb, lok 4
1822 KANABI Kłusująca Sfora – oc. bdb
1823 LASOTA z Rogu Trzech Książąt – nb
1824 MANTUS z Rogu Trzech Książąt – oc. bdb
1825 STRZEBOR z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 2
1826 SZEPTUN z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 1, CWC, CACIB, BOB
Klasa użytkowa / working class
1827 NUGAT Asanegra – oc. dosk, lok 1, CWC, res. CACIB
SUKI
Klasa młodszych szczeniąt / Minor puppy
1828 BERA Wrzosowa Ostoja – oc. wo, lok 1
Klasa młodzieży / Junior class
1829 ARIA Talarowe Obejście – oc. bdb
1830 BARDA Sfora Berdysza – oc. bdb
1831 BAXI JastkowskiGon – nb
1832 CELTA Gończy spod Ślęży – oc. dosk, lok 4
1833 GINGER INWY Odszukać Wiatr – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł
1834 LIBRA z Wawerskich Łąk – oc. dosk, lok 2
1835 ROZA Górski Trop – oc. dosk, lok 3
1836 TARA Asanegra – nb
Klasa pośrednia / Intermediate class
1837 DIANA z Boreckiego Barłogu – oc. bdb, lok 3
1838 RADOSNA z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok I, CWC
1839 UKRA Goniec Pomorski – oc. bdb, lok 2
Klasa otwarta / open class
1840 AGNES Mieżynowa Zagroda – oc. bdb
1841 AJKA Mieżynowa Zagroda – oc. bdb, lok 4
1842 BALI Gończy spod Ślęży – oc. bdb
1843 CYTRA z Borów Sapiehy – oc. dosk, lok 3
1844 JENA z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 2
1845 UNA El Halem – oc. dosk, lok 1, CWC, CACIB, BOS
Klasa użytkowa / working class
1846 HERA – oc. dosk, lok 1, CWC
1847 JURATA z Rogu Trzech Książąt – nb
Klasa championów / champion class
1848 AURA Hubertowska Duma – oc. dosk, lok 3
1849 DIANA Gończa Radość – oc. dosk, lok 1, CWC, res. Cacib
1850 NUTA Garncarskie Uroczysko – nb
1851 POGODNA z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 2

Komentarze są wyłączone.