EURO DOG SHOW 2018

Males – Junior Class
426 BARON Jastkowski Gon (FCI) – excellent, III
427 BRADY Sfora Berdysza (FCI) – absent
428 BRUNO Babiniczański Trop – absent
429 GRAJEK INWY Odszukać Wiatr FCI – excellent
430 Grandel Inwy Odszukac Wiatr – excellent, I, European Junior Winner, Best Junior, Best Junior 6 Group FCI – I place
431 SWARÓG z Rogu Trzech Książąt – excellent, II
432 SZATAN z Rogu Trzech Książąt – excellent, IV
433 TYTAN Asanegra – cannot be judged
Males – Intermediate Class
434 Charon Mroczne Bractwo FCI – very good, II
435 SZEPTUN z ROGU TRZECH KSIĄŻĄT – excellent, I CWC
Males – Open Class
436 ARRON Mawroneiro FCI – excellent, I CWC
437 CREDO Din Dina (FCI) – very good, II
438 – KANABI Kłusująca Sfora – absent
Males – Working Class
439 ETER BEHU Odszukać Wiatr (FCI) – excellent, II
440 FERDYNAND WIELKI El-Halem – excellent, I, res. CACIB, CWC
441 MIESZKO z Rogu Trzech Książąt – very good, III
Males – Champion Class
442 DEREŃ BEBR Odszukać Wiatr (FCI) – excellent, II
443 DRYLING BEBR Odszukać Wiatr (FCI) – excellent, IV
444 EGON Leszczynowy Gaj (FCI) – excellent
445 EKSCES BEHU Odszukać Wiatr – excellent, III
446 HUNCWOT Kłusująca Sfora – excellent, I, European Winner Male = CACIB, Best of Breed CWC
447 PREDO Leśne Nienasycenie – excellent
Females – Minor Puppy Class
448 Azja Sfora Micza (FCI) – very promising, I, Hope of Europe, Best Minor Puppy, Best Minor Puppy in Show – III place
Females – Puppy Class
449 Dora z Garbu Księżej Góry – very promising, II
450 HAWANA Kolonia Bażyńska – very promising, I, European Future, Best Puppy
Females – Junior Class
451 BAFI z Garbu Księżej Góry – excellent, II
452 GAWĘDA O ŁOWACH INWY Odszukać Wiatr – very good, IV
453 Tamka Asanegra – excellent, I, European Junior Winner
454 TEQUILA Asanegra (FCI) – excellent, III
Females – Intermediate Class
455 BAJKA Kolonia Bażyńska – excellent, III
456 BROWNEE Jastkowski Gon – excellent, IV
457 FLORENTYNKA El-Halem – absent
458 Goryczka Inwy Odszukać Wiatr – excellent, II
459 TRADYCJA Sfora Telimeny FCI – excellent, I CWC
Females – Open Class
460 Adrenalina Mawroneiro – excellent, II
461 ALKA Loyal Point – excellent, IV
462 Aura Jaćwingowska Knieja – excellent, III
463 Esencja Behu Odszukac Wiatr – excellent, I CWC
464 FERAJNA ETAR Odszukać Wiatr – excellent
Females – Working Class
465 ARBA Jaćwingowska Knieja – excellent, III
466 Czarna Kolonia Bażyńska – very good
467 HERA – excellent, II
468 KLARA Kłusująca Sfora – excellent, I CWC
469 MAJA Dzicza Simiga – very good
470 MORI z Rogu Trzech Książąt – excellent, IV
471 OKSZA z Rogu Trzech Książąt (FCI) – excellent
Females – Champion Class
472 BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr – excellent, I, European Winner Female = CACIB, Best of Opposite Sex CWC
473 KAJA Leśny Amok – excellent, III
474 POGODNA Z Rogu Trzech Książąt – excellent, II, res. CACIB Female
Females – Veteran Class
475 ETIAM Kłusująca Sfora – excellent, I, European Pride, Best Veteran, Best Veteran in Show – III place

WYSTAWA JUBILEUSZOWA
Males – Junior Class
1363 GRAJEK INWY Odszukać Wiatr FCI – excellent, I, Junior Winner, Best Junior
Males – Intermediate Class
1364 Grandel Inwy Odszukac Wiatr – excellent, I, Best Male, Best of Breed CWC, 4 BOG
Males – Open Class
1365 ARRON Mawroneiro FCI – excellent, I CWC
Males – Working Class
1366 ETER BEHU Odszukać Wiatr (FCI) – excellent, I CWC
Males – Champion Class
1367 DRYLING BEBR Odszukać Wiatr (FCI) – excellent, I CWC
1368 EKSCES BEHU Odszukać Wiatr – excellent, II
1369 HUNCWOT Kłusująca Sfora – absent
Females – Minor Puppy Class
1370 Azja Sfora Micza (FCI) – very promising, I, Best Minor Puppy
Females – Junior Class
1371 Tamka Asanegra – excellent, I, Junior Winner
Females – Intermediate Class
1372 Goryczka Inwy Odszukać Wiatr – excellent, I, Best Female, Best of Opposite Sex CWC
1373 TRADYCJA Sfora Telimeny FCI – excellent, II
Females – Open Class
1374 Esencja Behu Odszukac Wiatr – excellent, I CWC
Females – Working Class
1375 KLARA Kłusująca Sfora – absent
1376 OKSZA z Rogu Trzech Książąt (FCI) – excellent, I CWC

Komentarze są wyłączone.