ogłoszenia miotów

1.

17 lipca 2019 w hodowli Zwierzyniecka Złaja, w sercu zachodniopomorskiego dziczego zagłębia, urodziło się 10 szczeniąt rasy gończy polski. Wolnych jest jeszcze siedem psów. Rodzicami są psy bardzo stabilne psychicznie, niekonfliktowe, intensywnie użytkowane w łowisku, na ringach wystawowych widziane były tylko w razie wyższej konieczności ( konieczność zdobycia uprawnień hodowlanych ).
Ojciec: BOCHUN ze Sfory Borusa (o:Duet Cnotliwy nos m:Nida z Beskidzkiego Matecznika) Pies użytkowany głównie jako tropowiec dochodzący ze swoim właścicielem postrzałki w jednym z wielkopolskich OHZ. Matka: SARA z Modrzewiowej Zagrody (o:Sokół El Halem m:Lulka Goniec Podlaski) Suka pracuje przede wszystkim jako dzikarz na polowaniach zbiorowych w sezonie uczestniczy w ok. 40-50 zbiorówkach. Jest podkładana w miotach od trzech sezonów.
Dziadkami szczeniąt są i były również psy intensywnie pracujące w łowisku.

Wszystkie szczenięta maści czarnej podpalanej, odrobaczone, zaszczepione i z metrykami jedynej słusznej organizacji kynologicznej w kraju nad Wisłą, będą gotowe do odbioru od dnia 11 września. Jako hodowca-podkładacz mam nadzieję, że okażą się prawdziwym kataklizmem dla czarnego zwierza w swych lokalnych łowiskach
Kontakt do hodowcy: Grzegorz Trojanowski tel. 502467677

2.Kromnowska Dolina
o : SUŁEK Laufer Polski
m: DAMA PIK BEBR Odszukać Wiatr
kontakt : Piotr Jasiński, 791 937 214

3. Szczeniaki gończego polskiego urodzone 03.06.2019 po polujących rodzicach

Matka: CZAJKA z Beskidzkiego Matecznika wystawa międzynarodowa w Poznaniu, krajowe wystawy psów myśliwskich; pracująca głównie jako dzikarz na polowaniach zbiorowych i indywidualnych, jako tropowiec dochodzi postrzałki

Ojciec: DRAGON ze Szkółki Leśnej, Champion Pracy, zdobywca Pucharu Coupe des Alpes 2019, pracujący głównie jako dzikarza na polowaniach zbiorowych i indywidualnych, jako tropowiec dochodzi postrzałki.

Urodziło się 7 psów i 5 suk, wszystkie czarne podpalane

Do odbioru po 3.08.2019 – zaszczepione, odrobaczone i z metryką upoważniającą do wyrobienia rodowodu ZKwP

Lokalizacja hodowcy: Jabłonka Stara (woj. wielkopolskie) Leśniczówka Królewiec
Kontakt do hodowcy: Marek Sobolewski tel. 506 009 406 lub 888 243 323
e-mail: lukasz.sobolewski@vp.pl

4.

Hodowla z Bukowego Matecznika z wielką radością informuje, że w dniu 23 -05-2019 przyszły na świat szczenięta rasy Gończy Polski z doskonałego skojarzenia, naszych psów.

Matka Perła z Beskidzkiego Matecznika to suczka o nadzwyczajnym temperamencie. To nasz pierwszy gończy . Posiada charakter, doskonale pilnują własnego stada i rodziny. Pies wystawowy i pracujący. Maści czekoladowej.

Ojciec Cargo Zacisze Huberta pies o świetnym temperamencie, eleganci i spokoju. Pies wystawowy. Maści czekoladowej, pies intensywnie polujący.

 

Perła i Cargo to połączenie doskonałe pod względem użytkowności jak i eksterieru szczeniąt.

Szczenięta będą gotowe pojechać do nowych domów po przeglądzie miotu, odrobaczone, zaszczepione, identyfikowalne poprzez mikrochip, z dokumentem jakim jest metryka ZKwP – jedynej w Polsce organizacji zrzeszonej w FCI dającej gwarancję czystości rasy i prawo do udziału w wystawach. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego. 501670047 i 538986627

4.

6.

 

 

 

 

 

 

Komentarze są wyłączone.