WEEKEND KLUBOWY 2019 !!!!

 

Bardzo dziękujemy sędziom, uczestnikom, organizatorom i sponsorom.

Wkrótce szczegółowa fotorelacja, a tymczasem wyniki:

Klubowa Wystawa Gończych Polskich
sędzia: Elżbieta Sobieszczańska

PSY
klasa młodszych szczeniąt
WŁÓCZYKIJ El-Halem – lokata I, wo, NMSzwR

klasa młodzieży
BARI Gończy Trop – lokata I, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2019
BIMBER Sfora Telimeny – lokata III, dosk
LEON Władcy Kniei – lokata II, dosk

klasa pośrednia
L-PACO Władcy Kniei – lokata I, dosk, CWC

klasa otwarta
AMOR Szlachecka Holi – lokata III, dosk
ETOS ze Szkółki Leśnej – lokata IV, bdb
LARGO Zaćmienie – lokata II, dosk
MIODEK z Tuliszkowych Sadów – lokata I, dosk, CWC

klasa użytkowa
BRADY Sfora Berdysza – lokata II, dosk
DRYLING BEBR Odszukać Wiatr – lokata I, dosk, CWC

klasa championów
EKSCES BEHU Odszukać Wiatr – lokata II, dosk
FERDYNAND WIELKI El-Halem – lokata I, dosk, CWC, NDP, Zwycięzca Klubu 2019, BOB
GAJOWY Gończa Radość – lokata III, dosk
LINCZ Zaćmienie – lokata IV, dosk

SUKI

klasa młodszych szczeniąt
WALERIANA El-Halem – lokata I, wo

klasa młodzieży
BERETTA Sfora Telimeny – lokata III, dosk
EPOIS Sfora Berdysza – lokata II, dosk
Passio Gedania MIA MAGNUM – lokata I, dosk, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2019, NJwR
ZOE Gończa Pogoń – lokata IV, dosk

klasa pośrednia
AZJA Sfora Micza – lokata I, dosk, CWC
SARA Zimny Trop – lokata II, dosk

klasa otwarta
ABRA z Doliny Huczka – lokata II, dosk
GAWĘDA O ŁOWACH INWY Odszukać Wiatr – bdb
GONITWA INWY Odszukać Wiatr – lokata IV, dosk
TRADYCJA Sfora Telimeny – lokata I, dosk, CWC
UŁANKA Wydrowa Zagroda – bdb
UZURPACJA El-Halem – lokata III, dosk

klasa użytkowa
BABA JAGA El-Halem – lokata I, dosk, CWC, NDS, Zwycięzca Klubu 2019, BOS, Najlepszy Pies Użytkowy
BAJKA Gradzicza Sfora – lokata III
HAGA El-Halem – lokata II, dosk

klasa championów
CUKRA Gończy Czart – lokata I, dosk, CWC
GORYCZKA INWY Odszukać Wiatr – lokata II, dosk
OKSZA z Rogu Trzech Książąt – lokata III, dosk

klasa weteranów
KEJA ze Słonecznej Dąbrowy – nb

Najlepsza Hodowla
1. El-Halem
2. Sfora Telimeny

Najlepsza Suka Hodowlana
1. CZAROWNICA El-Halem
2. BAJKA Gradzicza Sfora

Najlepsza Para Hodowlana
1. DRYLING BEBR Odszukać Wiatr i BERETTA Sfora Telimeny
2. MIODEK z Tuliszkowych Sadów i HAGA El-Halem
3. WŁÓCZYKIJ El-Halem i ABRA z Doliny Huczka

Sponsorzy nagród (będą uzupełniani na bieżąco) :

www.green-leaf.pl

www.e-legowisko.pl

www.antia.pl

Huskybyd

Karmy Wiejska Zagroda

Hodowla El-Halem

Hodowla Passio Gedania

Hodowla Sfora Telimeny

ZKwP Oddział Koszalin

ZO PZŁ Koszalin

 

 

Komentarze są wyłączone.