Wystawa Klubowa Gończych Polskich 2018 – ZKwP o. Leszno

PSY

Sędzia : Andrzej Kaźmierski

Klasa młodszych szczeniąt

 

1 TORRO z Rogu Trzech Książąt – lokata I, wo

 

Klasa młodzieży

2 BRADY Sfora Berdysza (FCI)  – oc. dosk, lok 3

3 Drako z Beskidzkich Wysp – ndo

4 DUNAJ z Borów Sapiehy – oc. dosk, lok 2

5 Irbis Leśny Amok –  oc. bdb, lok 4

6 SWARÓG z Rogu Trzech Książąt –  dosk, lok 1, Zwycięzca Młodzieży, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu’18, NJwR

 

Klasa pośrednia

7 Atos z Beskidzkich Wysp – lokata I, dosk, CWC

8 ETERBEHU Odszukać Wiatr (FCI) – nb

9 URWIS El-Halem – oc. bdb, lok 2

 

Klasa otwarta

10 ARRON Mawroneiro FCI – oc. dosk, lok 1, CWC

11 Egon Kaszubska Wataha – ndo

12 FRYC ETAR Odszukać Wiatr FCI – oc.d,

13 HEKTOR z Górskich Przesmyków – oc. dosk, lok 3

14 IRON El-Halem – dys

15 OZI Z Ognistej Zagrody – oc. dosk, lok 2

 

Klasa użytkowa

16 DRYLING BEBR Odszukać Wiatr (FCI) – oc. dosk, lok 1, CWC, NDPwR, Zwycięzca Klubu’18, BOS

17 Obój z Książęcych Borów – oc. dosk, lok 2

 

Klasa championów

18 EKSCES BEHU Odszukać Wiatr – oc. dosk, lok 1, CWC

19 HUNCWOT Kłusująca Sfora   – nb

20 MIESZKO z Rogu Trzech Książąt –oc. dosk, lok 3

21 RUDEL Wydrowa Zagroda FCI – oc. dosk, lok 2

 

SUKI

Sędzia : Galyna Kalinichenko (UA)

 

SUKI

 

Klasa młodszych szczeniąt

22 Azja Sfora Micza (FCI) – oc. wo, lok 1, NMłSzwR

 

Klasa młodzieży

23 Aria z Grabkowej Łąki – oc. dosk

24 ASARI Talarowe Obejście – oc. bdb

25 BARDA Sfora Berdysza – oc. dosk, lok 2

26 FEMME FATALE ETAR Odszukać Wiatr (FCI)  – oc.db

27 GINGER INWY Odszukać Wiatr (FCI) – oc. dosk, lok 1, Zw.Mł, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu’18

28 Goryczka Inwy Odszukać Wiatr – oc. dosk

29 HARDA Wrzosowa Ostoja – oc. dosk, lok 3

30 Radosna z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 4

31 TAMKA Asanegra (FCI) – oc. dosk

32 TARA Asanegra FCI – oc. dosk

 

Klasa pośrednia

33 MELISA z Tuliszkowych Sadów (FCI) – oc. dosk, lok 1, CWC

34 TRADYCJA Sfora Telimeny FCI – oc. dosk, lok 2

35 UKRA Goniec Pomorski – oc. bdb, lok 3

36 ULINKA El-Halem – oc. bdb, lok 4

 

Klasa otwarta

37 AGNES MIEŻYNOWA ZAGRODA (FCI)              – oc. dosk

38 AJKA MIEŻYNOWA ZAGRODA (FCI) – oc. dosk, lok 3

39 ARGA na Czarnego Zwierza (FCI) – oc. dosk, lok 2

40 Bejhan Gończy spod Ślęzy – nb

41 CZAJKA Leśny Amok – oc. bdb

42 Deyna Verum Sanguis – oc. bdb

43 MIRA z Księżycowej Zagrody – nb

44 NELI Garncarskie Uroczysko (FCI) – oc. bdb

45 NUTA z Księżycowej Zagrody              – oc. dosk, lok 4

46 UZURPACJA El-Halem – oc. dosk, lok 1, CWC

 

Klasa użytkowa

47 Bryza Kolonia Bazynska – oc. dosk, lok 3

48 KLARA Kłusująca Sfora – oc. dosk, lok 4

49 LARA z Krainy Łowów (FCI) – oc. dosk

50 MORI z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 2

51 OKSZA z Rogu Trzech Książąt  – lokata I, dosk, CWC, Zwycięzca Klubu’18,  Najlepszy Pies Użytkowy Klubu, BOB, BIS

 

Klasa championów

52 AURA Hubertowska Duma – oc. dosk, lok 3

53 POGODNA Z Rogu Trzech Książąt – oc. dosk, lok 1, CWC

54 POLKA Asanegra FCI – oc. dosk, lok 2

Komentarze są wyłączone.